Ақпарат өткізілген іс-шаралар туралы Қазақстандағы Мало-Александров НМ алғыс күніне арналған

Ризашылық күні аясында біздің мектепте бірқатар іс-шаралар өткізілді.

2-4 сыныптарда сынып жетекшісі Н.С.Казкенов және Глущич А.Н. сынып сағаттары «Ризашылық күні» болып өтті.

Бұл іс-шараның мақсаты: студенттерді Қазақстанда пайда болған жаңа мерекемен таныстыру; алғыс тұжырымдамасын кеңейту; жауапкершілікті сезіну.

Сынып сағатында 4 конкурс өткізілді: 1 конкурс - «Біз ризашылық білеміз бе?», 2 байқау - «Кроссворд», 3 конкурс - «Мен өз алғыстарымды білдіремін», 4 байқау - «Сурет салу». Конкурстың қорытындысы бойынша 1 орынды 2-ші сынып оқушысы А.Дудлия, екінші орынды 3-ші сынып оқушысы Гуди В., 3 орынды 4 сынып оқушысы О.Дятлов иеленді.

5-8 сыныптарда «Мен рақмет» эссе байқауы өтті. Өз жұмыстарында студенттер Президентке, елге, ата-аналарға, достарына, көршілеріне алғысын білдірді.